Më mbaj mend (për 1 muaj)

AK - Chic Chillious  (Feat. JR)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

JR

13/12/2010

2010-12-13T20:45:51+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Chic Chillious" kënduar nga AK.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga AK i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga AK:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet