Më mbaj mend (për 1 muaj)

AK - Shanse Skane  (Feat. JR & Renegade)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Top Fest 3

Komente

Asnjë Koment

Featuring

JR

16/04/2006

2006-04-15T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shanse Skane" kënduar nga AK.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga AK i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga AK:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet