Më mbaj mend (për 1 muaj)


AK & Slitta - Rrug't E Qytetit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrug't E Qytetit".
3. Video është e këngës "Rrug't E Qytetit", por nuk këndohet nga AK & Slitta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

AK & Slitta - Rrug't E Qytetit  (Feat. DukeVII)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Slitta

18/01/2019

2019-01-18T17:00:00+00:00[DukeVII & Slitta:]
DukeVII: Designer..
Slitta: Chea, Dope Boy..
DukeVII: Real Madrid when we line up..
Slitta: Oooh..
DukeVII: Set the city on fire..
Slitta: Set the motherf**king city on fire..
DukeVII: Someone pass me the lighter..
Slitta: Listen..Uh
DukeVII: Someone pass me the lighter..
Slitta: Cheah, AK..

[AK:]
Came thru this city, as little a minor..
Been thru a lot now I am dressed in designer..
Ushtart neper rruge gati per kto hajna..
Dhipi pak I fort po ty prap nuk ta hajka..

”Brrp Brrp Brrp” bon kallashi..
All my shqipes crazy also bossy..
Ty po t’duket vetja pak cocky..
Pussy plumin n’koke vi ta rroki..

With my G’s apet, u rritem n’ket gurbet..
Chilling ktu te lagjja po vika era lek..
I hear this pussyhole now tryin act bad..
Click-Clack-Bang bi**h nuk e di as vet..

Goons t’vin per mrapa t’padukshem si lugata..
Gryka shume e ftohte kur hekri t’prek te qafa..
Lekt i du kesh krejt neper zarfa..
I said lekt i du kesh “krejt neper zarfa”..

[DukeVII:]
All my brothers in designer (yeh, yeh, yeh)..You know, You know..
Real Madrid when we line up..Yeh we looking like ghosts..
Set the city on fire..Set the city on, Set the city on..Set the city on..
Someone pass me lighter..Someone pass me the, Someone pass me the lighter..

Someone pass me the lighter..Pass me the lighter..
Got the city burning..Got the city burning..
Came up that’s a minor..Came up that’s a minor..
You know them tables turning..Yeh them tables turning..

See I only had a fiver..Oh Yeh..
Came up from a Lyca..Came up from a Lyca..
You know we make the city light up..Make the city..
You know we make the city light up..Yeh..

[Slitta:]
Pass me the lighter, I started from a Lyca..
Posted on the corner po kurr skam nejt me hajna..
Luj po nuk kam lajka, ruj se t’pret e majta..
Peshen n’shpine e bajta, pulled through through cause I’m a fighter..

E Bukur duket e ardhmja, panoramic asht pamja..
im still at it nuk nalna..my shipez family si mafia..
Mininale ken shansat, dirty money rrugedalja..
Inspirume kto fansa, now they wanna go grab it si “Naqja”..

Tash cdo gja ndricon sikur rrugt e qytetit..
My shipe nuk veçon, nese njek rrugt e tjetrin..
Suksesi triumphon prej punes jo prej vesit..
The grind will never stop veq se ruhena prej shtetit..

Huh, i ruj t’kqijat me 1 qese..
Hipme n’gradacela prej shpijave perdhese..
Ja nisa me 1 tetce, tash deep si nendetse..
Smaj ma kacavete, se Shifrat jan rrenqethse..

[DukeVII:]
All my brothers in designer (yeh, yeh, yeh)..You know, You know..
Real Madrid when we line up..
Yeh we looking like ghosts..
Set the city on fire..Set the city on,
Set the city on..Set the city on..
Someone pass me lighter..
Someone pass me the, Someone pass me the lighter..

Someone pass me the lighter..Pass me the lighter..
Got the city burning..Got the city burning..
Came up that’s a minor..Came up that’s a minor..
You know them tables turning..Yeh them tables turning..

See I only had a fiver..Oh Yeh..
Came up from a Lyca..Came up from a Lyca..
You know we make the city light up..Make the city..
You know we make the city light up..Yeh..

[DukeVII & Slitta:]
DukeVII: We make the city,
we make the city light up..
Slitta: Dope Boy..
DukeVII: We make the city
we make the city light up..Yeh
DukeVII: We make the city,
we make the city light up..
Slitta: Dope Boy..
DukeVII: We make the city,
we make the city light up..Yeh
Slitta: Dope Boy..


Më Shumë Këngë Nga AK:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet