A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • A
  • Akon
  • Until U Come Back

Akon - Until U Come Back


(Intro:)
Going crazy my heart is breaking
I can't sleep at all
Tryna get through this
Don't know how I'll do this
I know that I only got my self to blame (only got myself to blame)
But that doesn't help to ease the pain (doesn't help to ease the pain)
I'll just die if I can't see your face

(Chorus:)
Until you come back
I can't breath
Until you come back
I got no reason
Got my heart my heart down on it's knees
I still need you beside me

(Verse 1:)
Now it's morning
Your still gone and
I still reach for you (still reach for you)
Don't know how to
Live without you
I will I can take back all the hurt I've caused
(take back all the hurt I've caused)
If I could give back all the love I lost
(give back all the love I lost)
The price I pay is just to higher of a cost yea

(Chorus:)
Until you come back
I can't breath
Until you come back
I got no reason
Got my heart my heart down on it's knees
I still need you beside me

(Verse 2:)
Please forgive me (forgive me)
If we had one more chance in your life (one more chance in your life)
Till your with me
I'll be half a life until you come back (back back)

(Chorus:)
I can't breath
Until you come back
I got no reason
Got my heart my heart down on it's knees
Cause I need you beside me

Until you come back
I can't breath
Until you come back
I got no reason
Got my heart my heart down on it's knees
I still need you beside beside beside beside meKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019