Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Akon - Bring It On
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bring It On".
3. Video është e këngës "Bring It On", por nuk këndohet nga Akon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Akon - Bring It On  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bring It On" kënduar nga Akon.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

KMC - Bring It On

Prekem ma prekem ma’
Deri tkthehem prap
Prej fillimi edhe prap mos mu nal
Kthehu pas
Twerkirat twerkirat
Deri sa djera tmbuloj
Trupin tem e trupin tond
Ke me thirr prap ti
Kur ta provosh
Me mu ta provosh
Ki me thon
Sa ja vleka ja vleka
Me nejt bashke
Ja vleka ja vleka

Lsho zo, lsho zo
E me bass ti leviz
E me bass ti leviz X4

Ref :

Bring it on girl
Bring it on
E di loqka qa po don

Bring it on girl
Bring it on
Hajt se koha sna premton

Bring it on girl
Bring it on
Se na dy e kena ndore

Bring it on girl
Bring it on
Se po ta don
Shume po ta don


Strof :
Me perserit
Du me perserit
Ritualin qe kemi nis
Une e ti

Sndodh perdit
Me gjet idealin
Qe ske me kujtu asniher tparin

Ke me thirr prap ti
Kur ta provosh
Me mu ta provosh
Ki me thon
Sa ja vleka ja vleka
Me nejt bashke
Ja vleka ja vleka

Lsho zo, lsho zo
E me bass ti leviz
E me bass ti leviz X4

Ref :

Bring it on girl
Bring it on
E di loqka qa po don

Bring it on girl
Bring it on
Hajt se koha sna premton

Bring it on girl
Bring it on
Se na dy e kena ndore

Bring it on girl
Bring it on
Se po ta don
Shume po ta don

Mc Kresha - Bring It On

Singullar :
Abeja kur pe lshon microfonit pi bon dom,
Une kresha bi bon ton ti e mson aj e citon,
nVaret ae reciton qet RAP qualitet
Spo beson vetitve ti vet,
Qata që i gjojn aftësit pi shojn e thojn
Jom i vet qe bitin e pervlojn e kthejn mbrapsht nuk e jepin as ni rast
Kur vje me ni rast jo pergast jepi rima me Kredit nese ki Kredit po me tkorit
Deri sa tlo pshtet une per zid si shkalla qka nabojn me pas npralla
Reptur me zaa tgjalla shkolla, per microfon kontrolla
Nese ska kontrolla ja mushi bothen golla
mos bo wuek,nrep hani molla
U kthy smolla ku kapni meto smateni nto
Singullar ku dojshi leksion msoni me qeto(okey)


Ref..
Bring it on nese ki qka me thon
bring it on nese ske nij venin ton
Preke ON ket sen singit edhe kresha me ni sekt tRon
Bring it on nese ki qka me thon
bring it on nese ske nij venin ton
Bring it On Preke Onen-onenon e nese sna do athere...

Mc Kresha :
Kresha e Singullar shum fell si nbunar (si nbunar)
Sjena ka vina na(hey) Na moti jena ardh
click-click boom boom bang bang
Lek shum,PO gjuj me tenk
E ato po kthehen apet, ngjep si boomereng

Bring it on nese kjo so rep-ep-ep
Dilni ton se apet sjav qet-et-et
kush po thot qe ktu ska rep
ta rexhi si me pas emrin rexhep(haha)
edhe pasha nonen jom cool
ta gjuj tomel me quu
Kjo o rep kapsall bon lek ti je wuek
kapsall mbon prap instrument

ky djali po flliqet tipi po iqet
klipi pi liget tripi po nihet
e ky tipi po dihet
kejt po perzihet e shoqja me shoqen po lpihet
producera amo nota, repera amni vota
havera qoni gota(nice)
+,mc kresha per mi nis do pun tkota

Ref...
Bring it on nese ki qka me thon
bring it on nese ske nij venin ton
Preke ON ket sen singit edhe kresha me ni sekt tRon
Bring it on nese ki qka me thon
bring it on nese ske nij venin ton
Bring it on Preke Onen-onenon e nese sna do athere...

Singullar:
Nese une sboj rep athere as ti smun nrep
nese ti shet athere per nHip-Hop met vet
ku-ku ku jena na ku jena na qysh jena vra
sa kena na rima shkrojna ska
sun na hulati vje gjelati me kilo-tin
me helium vocal per inati a po ndijn
formul qet vul e ta jepi ngoj
bakshishat ngjep sperma neper faqe siklet

e fshijn gojen vet deri sa goja jem qet
enciklopedi djegi klases 3 ki
singullari-um thema kari-um shum
tu u djeg trupi jot si blum i qum
rum-bum-bum me mamin ton 00
james bond a sigurt po tvje rond
si pem ftyra gjys tavan si Ekran
singullari edhes kresha tok krejt Orman!!

Dope (US) - Bring It On

Bring it on
You say a lot of things
A lot of things you never do
Who'd want too be like you
And I really don't give a shit about the world
That job's for you
I just sit back and do the things that I want to

What you started ends with me

Get in line because I'm bringing it out
Get up tight because I'm bringing it outs
Step outside and we can bring it on out
Bring it on out bring it on

You do a lot of things
A lot of things you shouldn't do
It may catch up with you
And I really don't give a shit about the world
That cry's for you
I just sit back and do the things that I want to

What you started ends with me

Bring it on
Bring it
Më Shumë Këngë Nga Akon:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë