Më mbaj mend (për 1 muaj)


Akrep1 - Kalle Kete Nat

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kalle Kete Nat".
3. Video është e këngës "Kalle Kete Nat", por nuk këndohet nga Akrep1.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Akrep1 - Kalle Kete Nat  (Feat. Shqiponja & Tt-g Black)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Këngë e albumit:

"The Road Warrior"

Komente

Asnjë Koment

02/05/2011

2011-05-02T11:29:36+00:00weh idhrab records
prezanton
Shqiponja ft AKREP1 & TT-G BLACK

Per cunat dhe Gocat shqipetare
....................
(SHQIP....)1
Eii cuna pini bare atmosfera jon
ejani goca OTR kalli kerkon

e JOOO JOOO

(TT-G BLACK)1
papet na ne svazhdoj
pijet spushojn
femrat ne krah e knojm
keta inat-g cdreqin kerkojn
TONNY ju thot STOP inat-g
se ca bojm na e di krejt 1 shqipni

Ref...(akrep1)1
Cuna goca kjo eshte jeta jon
piem barin dhe vec kendojm
ky eshte stili jon
mblidhuni te gjithe hajde te festojm
e kallim kete nat TONNY AKREP1 & femrat cokollat

(SHQIP....)1
Eii cuna pini bare atmosfera jon
ejani goca OTR kalli kerkon

ee JO JOOO

(AKREP1)1
Akrep1 me shok ju shtri pertok
fjale tjeter ska
jemi tbeses sguxon kush me sha
dim cka bojm 1 hit ju prezantojm

STOPpppp C'ka po thot ai tipi a spo i pelqea aaa

Cohu nkom ti tash e kallzo respekt
se erdhi akrepi me ushtrin e vet
shpertheu si termet po shoh qe sju pelqen
ky eshte vec fillimi jem
ckathe spo te besohet
hajde tash vertetohet

Ref...(akrep1)1
Cuna goca kjo eshte jeta jon
piem barin dhe vec kendojm
ky eshte stili jon
mblidhuni te gjithe hajde te festojm
e kallim kete nat TONNY AKREP1 & femrat cokollat

(SHQIP....)1
Eii cuna pini bare atmosfera jon
ejani goca OTR kalli kerkon

(AKREP1)1
Akrep1 me shok ju shtri pertok
fjale tjeter ska
jemi tbeses sguxon kush me sha
dim cka bojm 1 hit ju prezantojm

(TT-G BLACK)1
papet na ne svazhdoj
pijet spushojn
femrat ne krah e knojm
keta inat-g cdreqin kerkojn
TONNY ju thot STOP inat-g
se ca bojm na e di krejt 1 shqipni

(Akrep1) 1
Cohu nkom ti tash e kallzo respekt
se erdhi akrepi me ushtrin e vet
shpertheu si termet po shoh qe sju pelqen
ky eshte vec fillimi jem
ckathe spo te besohet
hajde tash vertetohet


Ky tekst u dërgua nga  akrep1
Më Shumë Këngë Nga Akrep1:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet