Më mbaj mend (për 1 muaj)

Akrep1 - Banda/drejton/rrugen (b.d.r)  (Feat. Shqiponja & Tt-g Black)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

09/04/2012

2012-04-09T17:46:46+00:00Akrep1 - shqiponja - tonny
idhrap records - BDR MAN

(Shqiponja)
Kush sna njeh emrin te prenzantoj BDR
krupi rrepist gje eshte gjithmon i pare
rrepin e bojm se kemi deshire
se jemi cuna gengsta kjo osht gjo e mire

coni duart nalt per mu
se rrepin une e du
na jemi te paret dhe ju keni nis me dyshu

(TT-G blaCk)

Ne cdo provoj kam suksese
ma kini zili kujdes
une jam jeten per to ato japin jeten per mu

(AKREP1)
3-gangstera te vertete
erdhen nga PEQINI rrepit me i dhon jet
emri jon tash po ngjohet me askend skrahasohet
PUB-et po i kallim se kemi grupin ton
eshte nje grup qe gjithkush e enderron

AK.(ref)x2

BIDIAR ESHTE NJE GRUPI I MBAR
SI BIDIAR SKE ME ME PA
BIDIAR TI SKE ME GJET
MBUSHUR PLOT AJO KULET

(AKREP1)

Tash akrepi po ju thot si BDR jo nuk ka
jena cuna gengsta plot BAR dhe para
jo jo si na nuk ka

(Shqiponja)

Jena ato tipa qe smerrem me fjale
po ju bojm llafe balle perballe
e bojm kete sen per te tregu jeten ton
po bone llafe te iku ajo non

AK.(ref)x3

BIDIAR ESHTE NJE GRUPI I MBAR
SI BIDIAR SKE ME ME PA
BIDIAR TI SKE ME GJET
MBUSHUR PLOT AJO KULET

(Shqiponja)

EMRIN B.DR e kena nzemer
kete emer do e mbaj
nuk ni dashni per femer dhe shket kurr si ndaj

(Akrep1)
Degjoje zemer ti kete sen
nga akrepi si pot vjen
23fjale po ti them
jam cun me zemer
akrepi ky eshte emri im sni dashni per femer

AK.(ref)x3

BIDIAR ESHTE NJE GRUPI I MBAR
SI BIDIAR SKE ME ME PA
BIDIAR TI SKE ME GJET
MBUSHUR PLOT AJO KULET


Më Shumë Këngë Nga Akrep1:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet