Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Akrep1 - Freestyle  (Feat. Bdr)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

12/05/2014

2014-05-12T18:33:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Freestyle" kënduar nga Akrep1.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Akrep1 i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Tayna - Freestyle

Shtiklla me fustan all see-through
Ni TT mrena n'veti i deceive you
Se kom kerkon une idoll i never see you
Mos tisha kon une prap i wouldn't wanna be you
Lshoja zonin kur femna jau zen krejt ktyne fronin
Mas çdo versi qe ju lshoj e gjuj ntok mikrofonin
Idollin ton e kom n'DM po ma lun faraonin
E silli me qet gisht e i thom mos ta ni zonin
Lil bi**h always f**kin with my f**kin money
Lil bi**h 14 Dhjetore jom me Stefflon Don-in
Bad bi**h s'ka karrik per ty nuk ta lshoj une fronin
Lil bi**h you a snitch hoe
Its that hëë, nuk um ki ni tu thon in awhile
He likes the way i work work work for awhile
Dridhet kur i foli you can see it in a mile
Shume i pasigurt rreth meje so baby you're not my style
N'Red light district e pash prap une ex-in
Selemin so short damn shyqyr e kom ndrru taste-n
Tash natë e ditë po boj xhiro me Benzin
Frajeri yt mu mi lan ent me kong t'mija e rexh dancin
Beati po m'lut me kap lapsin
Your boyfriend po m'lut mja dhan rastin, No!
Flow-i shuplak ngoje bassin
Jom çikë per hastret so I be bossin (bossin)
Po thu qe s'po t'pelqen my divine masculine
I thu vetes reper pantolla t'ngushta femenin
I kom bo krejt vet, You think I care what you say?
Em pagujn me respekt pak me dasht krejt ty t'blej
E kan pa listen kush paguhet ma shum
Se ke gjet veten as emri nuk t'shkrun
Prej se kom dal krejt fansat ty t'shkun
Ti s'ki as fansa krejt kahjen e ndrrun
I kom ç'burrnu se qisi numra kurrë s'kan pa
Qe ki nevoj per hit ta shkruj s'kom faj ti qe ke ra
Po tinglloj pak vulgare po Go f**k yourself!
Po s'ki me çka you can even f**k yourself

Aaaah, Did you get intimidated?
Boll bir, nale!

En13 - Freestyle

Kurr msheh nsy ti smuna na nal.E di qe sje real ti folna na na.
Bitch e din je kejt fake ti smuna na nal.Goja leshon vec fakte kejt e dina (x2)

Yeah cun prej mahalle kam kon.yeah ti as na i merr ne trilion bi**h.
Se keshtu ti as na kupton yeah. Fjalet tona i bona sikur shoot bi**h.
Ata kallzojn vec llafe se me vepra ska shance yeah yeah. Kurr po shtirin ata kurr po dhezin yeah
Hala pasioni si ka bo tvetin bi**h.

Bitchhhhhh yeah yeah ha ha Kurr msheh nsy ti smuna na nal.E di qe sje real ti folna na na.
Bitch e din je kejt fake ti smuna na nal.Goja leshon vec fakte kejt e dina (x2)

E di qe lojen e ndezi ky po lojen tem i ndezi dy. Se me kallzu famen ju esht si me lujt lojen ju.
Kam kon i pari dhe jo i fundit yeah. Kam kap fitime dhe jo humbje yeah. Se me u marr me ju osht humbje
kete kallzon lali qe jeni ne humbje yeah yeah.

Kam kon i pari dhe jo i fundit yeah. Kam kap fitime dhe jo humbje yeah. Se me u marr me ju osht humbje
kete kallzon lali qe jeni ne humbje.

yeah yeah Kurr msheh nsy ti smuna na nal.E di qe sje real ti folna na na.
Bitch e din je kejt fake ti smuna na nal.Goja leshon vec fakte kejt e dina (x5)

yeah yeah ha ha.

Fuego - Freestyle

Tutna em bin msysh
qka fol se kom parasysh
Tkan pallit qe je fejker
E kurr kerkujna si ke vyt
Kom mi bo kta me kap kryt
E inati o tu i myt
Skan besu te un
Tash ju vjen marre mem kqyr

Me ta deshmu 1 her e pergjithmon ta deki
Se mrena trupit ti ki shpirt insekti
Bitch you can't sun i ik realitetit
I kom bo 29 mekate e ti je i 30ti
Nuk e preki se e di qe nuk o savage
Per me ta iq dhipin duhet me kon billie eilish
Nese doni stil bonu bashk edhe vjedhni
Jeni msu me sene gati qato spo ma theni

Permas shpines mangupa
Rimat e tua batuta
E na se dim qa o tuta
Tlidhi mas kerrit tbojm kruga

Ami veq 5 minuta
Bohesh si met rrok bazuka
Eci kadal e nuk gutna
Po veq me hapa tsigurta

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Akrep1:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet