Më mbaj mend (për 1 muaj)

Akrepi - Xhoana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  35

cuna erdhi dita qe zerin te ma degjoni,ne cd ne cdo diskotek qe te shkoni,nis nga kapshtica te adriatiku my hip hop atack si bresheri automatiku
ma nxiu jeten msusja se shkoja me vones,me priste me shkop ne dor sadiste e vertet,ngacmoja xhoanen se kisha dashuri ,msusja per xhelozi me conte ne drejtori
e shaja kurv me ftyr kali dhe nga shkolla ikja
te klubi perball un ulesha dhe pija,me hyri ne qef rakija si dhe mariuana,por me shum se tgjitha mpelqente xhoana
qe filloi te me jepte mesim privat
niste nga 69 ne 77
cdo dit me mesonte nje pozicion te ri,pa u lodhur kaleronte deri ne cmendi
por nje dit me shi ajo zemren ma helmoi,nje mercedes i bardh xhoanen e mashtroi,u shtua pija u shua dashuria,qe at dit vendosa qe te ikja nga shqiperia

hej moj xhoana moj, moj xhoana moj, hej moj xhoana moj, moj xhoana moj

vodha grabita motorin tim e shita,me nje tt ne dor u nisa per ne vlore,takova nji skafist i thash qe jam turist,leket ja numerova e ne gomone shkova
po skishte kushte te mira pa uje drit e birra,pa banjo pa dhom dhe pa telefon,ne itali kerkova pun ne fabrik a restorant,perfundova shites i miellit kolumbian
tregti me leverdi ndryshova jete vec klube pije femra diskotek
mbase s'eshte bukur mbase s'eshte carino por po me dukej vetja si pesonazh i tarantinos
pata dal per qejf me kabrioletin tim ,nje vajze posht laternes me shef me dyshim,ngadal me afrohet mbeshtetet ne makin,hodha syt me pertes po nuk e njoha ne fillim
ishte xhoana trupi i saj lakuriq
kapital ne shitje ne rruget e italis,me flet me qahet por un kur e humba i vura zemres tabelen ndalohet hyrja
i thash kurve mendjelehte gje tjeter s'meriton,urime per kte profesion shum te shkon
te pelqente seksi tash vuan nga stesi,ngaterrove dashurin me mercedesin

hej moj xhoana moj moj xhoana moj hej moj xhoana moj moj xhoana moj

kshu e ka jeta xhoana
sot ktu neser atje pasneser shkon per lesh
meglio farsi una canna che farsi xhoana
Akrepi
Publikimi: 01/12/2005


Akrepi - Xhoana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhoana".
3. Video është e këngës "Xhoana", por nuk këndohet nga Akrepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Akrepi:


Komente 0