Më mbaj mend (për 1 muaj)

Akrepi - E Di Ça Do Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

NUK DI NE CKREVAT DO TA KALOJ KET NATE
I'M A BAD BOY LOOKING FOR A BAD GIRL
UNE E DI CA DO TI

STROFA 1

NGRI VOLUMIN NE MAKSIMUM ,
ME KET BENC FUORISTRAD SKALON DOT PA RA NE SY,
FUTJA NGA TANI SE SONTE KANE MBROMJE,
SIGURISHT QE JEMI FTU NUK KA PARTY PA NE,
PASTAJ PERVEC KSAJ SONTE MENJA MKA SHKU,
ME XHULJETEN GJOKSDERREN NATEN ME E KALU,
TE DERDHET TEKILA CURRILA,
SA MOS TE DALLOJ DOT PALLOSHIN TIM NGA SHISHJA,
SHIF CBON KY MBRAPA AKOMA SE KA DREDH,
APO NGA FJALET E MIA PALE KU MENJA I BREDH,
SOT NDIHEM NE FORM DO QIS RIVALET BLLOF,
ZINXHIRI TRASH SA GISHTI DHE KOSTUMI BOSS,
ARRITEM,HAPET DERA,ME DUKET VETJA, SI NE RIO DE JANIERO,
AS DEEJAY SPERQENDROHEJ DOT ISHE BO QULL NE DJERS,
NGA BYTHET E CICAT QE DRIDHEN GJITH QEF,
MEQE TE GJITH SYTE NGA NE I KTHYN,
THASH TE PREZANTOHESHA ME NJE ULERIM...COMMON

REFRENI 2X
NUK DI NE CKREVAT DO TA KALOJ KET NATE
I AM A BAD BOY LOOKING FOR A BAD GIRL
UNE E DI CA DO TI

STROFA 2

PASH NJE VAJZ TE VESHUR ME LEKURE KOMPLET EKSTRAVAGANTE,
E THITHTE CIGAREN NE MENYRE PROVOKANTE,
I THEM VAJZ MBA RITMIN MOS NDALO,MUND TE DUHET PER ME VONE,AJO QESH E FILLON,
TE LLOMOTISI PA PUSHIM,
BOJ SIKUR E DEGJOJ,
POR BISEDAT E GJATA INTERESIN MA LARGOJN,
E NDERPRES,
DESHA TE SHTOJ DICKA..
MA PRET,
TE MU PA LEK GJO SKA,
I THEM PER FAT BUZEQESHJES TENDE ARRIJ TI REZISTOJ,
SIDOQOFT NJI XHIRO NGA DENTISTI SDO ISH KEQ TA BOJE,
KALIBRI IM NUK JE POR PO DESHE TE NDIHMOJ,
DY KAMIONIST PENSIONISTA NE VEND TI PREZANTOJ,
KISHE EDHE NGA ATO QE SDINE AS VETE CA DUN,
E NUK E KUPTOJN QE KTU JANE NE VEND TE GABUM,
DRIDHEN SI NGJALA NGA DORA TE RRESHQASIN,
SA I PYET PER EMRIN FILLOJN E BERTASIN,
KUR JA NJE BIONDE SUPERSEKSI NE MES TE MASES,
BASHKEPUNIM I SE EMES ME PENELIN E PIKASOS,
I AFROHEM ME LEZET ATY KAM KUPTU,
QE AJO BITCH KISH PI ME SHUM SE MU,
JAM MESU TE HUM KOHEN KOT TE HUM LEKET KOT,
POR SE HUMB KURR NJI RAST SI KY SOT,
E SODIS SI KERCEN E CMENDEM SI NJE DEM,
QE KUR SHEF DICKA TE KUQE BRIRIN NIS E MPREF,

REFRENI 2X
NUK DI NE CKREVAT DO TA KALOJ KET NATE
I AM A BAD BOY LOOKING FOR A BAD GIRL
UNE E DI CA DO TI

STROFA 3

HAPNI RRUGEN,HAPNI RRUGEN,
SE JAM TAPE,

NXORRA TYM NGA VESHET,
SULM I MENJEHERSHEM ,
NE KERCIM E SIPER U BEME NJE TRUP I VETEM,
SA PER KOMPLIMENTE S'E KAM GOJEN MJALTE,
ARRITA TE LIDH 2 FJALE,
E IA PESHPERITA NGADALE,
SOT DO NJOHESH PASIONIN E NJE GANGSTERI,
DO T'PERPLAS AQ FORT SA TE HARROSH DHE EMRIN,
SA TE KEM TAKATIN,
SA TE PRISH DHE KREVATIN,
SA TLEJ PA GJUM PALLATIN,
SA TE KETE ZILI DHE MAMI
KEMBET E GJATA S'I MBARONIN KURRE
KUR I PREKA MU DUK E FUTA DOREN NE FURRE,
NXEHTSINE MA SHPJEGOI ME NJE LEVIZJE BUJARE,
SA HAP E MBYLL SYT U ZGHIDH FARE,
U PERSHENDET ME CA TIPA,
THA CUNA IKA,
ATA ME PAN SHTREMBER TE HUTUAR NGA ZILIA,
ME TREGOI NE FILLIM,
SE PREFERON NMAKIN,
POR SI PERFUNDIM,
SPRITI DOT GJER NE SHPI,
ISH NJE LLUPSE AQ E MADHE,
SAQE PER BAJAMET S'E VRAU MENJEN FARE,
UNE I RELAKSUAR ME BREKZAT E SAJ NE DOR,
MUNDOHESHA TE GJEJA CPARFUM I KISHTE VENE,
MA TREGUN SI TE VIRGJER QE STA BENTE TE GJAT,
AJO TE VIRGJER KISHTE VETEM VESHIN E DJATHTE,
TEKNIKA E SAJ ZHDUKU CDO DYSHIM,
E QAU LAMBADEN MBI MIKUN TIM

REFRENI 2X
NUK DI NE CKREVAT DO TA KALOJ KET NATE
I AM A BAD BOY LOOKING FOR A BAD GIRL
UN E DI CA DO TI

MOVE YOUR ASS MO MOVE YOU ASS
MOVE YOUR ASS COMMON MOVE YOUR ASS
MOVE YOUR ASS MO MOVE YOUR ASS
MOVE YOUR ASS COMMON MOVE YOUR ASS BABY

U PA PUNA
NATEN E KALON NE MAKINEN TIME


Ky tekst u dërgua nga  gentikvjAkrepi
Publikimi: 01/12/2005


Akrepi - E Di Ça Do Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Di Ça Do Ti".
3. Video është e këngës "E Di Ça Do Ti", por nuk këndohet nga Akrepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Akrepi:


Komente 0