Më mbaj mend (për 1 muaj)

Akrepi - Si Tanksi (Feat. E.n.e)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  4

DUN ME NA RREZU S´KAN SHONCIN
UNE ECI ROND SI TONKSI
NE XHEP KAM MILINONCIN
S´KAN KU SHKOJN VEC GJALLE MOS M´LONSHIN

DUN ME NA RREZU S´KAN SHONCIN
UNE ECI ROND SI TONKSI
NE XHEP KAM MILINONCIN
S´KAN KU SHKOJN VEC GJALLE MOS M´LONSHIN

DEPERTOJ THELL N´ZEMER SI MAJA E NJE THIKE
EKZEKUTOJ SI KARRIGE ELEKTRIKE
RIME PAS RIME S´GABOJ GODITJE
USHTROJ DHUNE PSIQIKE SHOQERU ME KRIZA FRIKE

PER CDO PROVOKIM E KAM GATI PERGJIGJEN
REFLEKS SI SHAOLIN INTELIGJENT SI NIETZSCHE
MASKEN HIQE PARA MIQVE DUHET TE NJIFESH
PER ATE QE JE NUK KE PSE MCIFESH

E NDJEN KET SOUND JAM UNDERGROUND
NUK BI KURR POSHTE FORCOHEM NE CDO RAUND
QE KUR ISHA FMI E KAM PAS NI E KAM PAS DIT
KUR KAM ME U RRIT DO BOHEM DIKUSH NJE DIT

KAM VON SHPIRTIN N´KET LOJ ME JETEN E MBROJ
NUK EKZAGJEROJ KUR THEM QE PER RREPIN JETOJ
JETA ATE QE TA MERR NUK TA KTHEN MO
PRANDAJ ME MEND N´KOK SE PER NJE FJAL TE KOT T´RREZOJ N´TOKE

DUN ME NA RREZU S´KAN SHONCIN
UNE ECI ROND SI TONKSI
NE XHEP KAM MILINONCIN
S´KAN KU SHKOJN VEC GJALLE MOS M´LONSHIN

DUN ME NA RREZU S´KAN SHONCIN
UNE ECI ROND SI TONKSI
NE XHEP KAM MILINONCIN
S´KAN KU SHKOJN VEC GJALLE MOS M´LONSHIN

DUN ME DIT SE KU RRIM CA HAJM CA PIM
ME KTHETRRAT E LUANIT TE SHPEJT SI VETETIM VIM
NEPER RRUG TE ERRETA ME PLOT HISTORI TE VJETRA
TE MBUSHURA ME VEPRA KU ME GJAK ESHT RUJT SEDRA

ME M´RREZU S´KAN SHANCIN SE UN ECI ROND SI TANKSI
PER TIPAT PROVOKATOR JAM I GATSHEM T´JA CAJ PLONCIN
NE BREZ MILINONCIN KUR NUK KA ME RRUGEDALJE
GATI NE PERBALLJE NE DUELE FATALE

GATI T´JU SHKLYJ ME DHOM T´JU SAKATOJ T´JU BOJ DOM
T´JU SHOF N´TOK SHTRI GJAKU M´BON REAKSION
NUK JAM PSIKOPAT DHE PSE KSHU E DASHKET JU
SE JU ME BOT NDRRYSHE T´MENDOJA DHE PSE KURR S´MENDOJA KSHU

PISTOLETEN N´BREZ TE RROJ A TE VDES
S´DO LEJOJ ASNJE P... MOTRE T´NJOFI TIMEN DEBULES
T´ME TRAJTOJ ASKUSH SIKUR T´ISHA NJE VIKTIM
SE JA Q.. ROBT N´P... JA SHFRYJ T´GJITH KET TERBIM,KURV

DUN ME NA RREZU S´KAN SHONCIN
UNE ECI ROND SI TONKSI
NE XHEP KAM MILINONCIN
S´KAN KU SHKOJN VEC GJALLE MOS M´LONSHIN

DUN ME NA RREZU S´KAN SHONCIN
UNE ECI ROND SI TONKSI
NE XHEP KAM MILINONCIN
S´KAN KU SHKOJN VEC GJALLE MOS M´LONSHIN
Akrepi
Publikimi: 02/05/2017


Akrepi - Si Tanksi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Si Tanksi".
3. Video është e këngës "Si Tanksi", por nuk këndohet nga Akrepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Akrepi:


Komente 0