Më mbaj mend (për 1 muaj)

Akrepi - Xhoana (Remake) (Feat. Princ)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hej moj xhoana moj moj xhoana moj
Hej moj xhoana moj moj xhoana moj
Hej moj xhoana moj moj xhoana moj
Fuck it, I'm leaving this loj

Hej moj jasmina moj moj jasmina moj
Hej moj jasmina moj moj jasmina moj
Hej moj jasmina moj moj jasmina moj
Fuck it, I'm leaving this loj

Cuna erdhi dita qe zerin te ma degjoni
Ne cd ne cdo diskotek qe te shkoni
Nis nga kapshtica te adriatiku
My hip hop atack si bresheri automatiku
Ma nxiu jeten msusja se shkoja me vones
Me priste me shkop ne dor sadiste e vertet
Ngacmoja xhoanen se kisha dashuri
Msusja per xhelozi me conte ne drejtori
E shaja kurv me ftyr kali dhe nga shkolla ikja
Te klubi perball un ulesha dhe pija
Me hyri ne qef rakija si dhe mariuana
Por me shum se t'gjitha m'pelqente xhoana
Qe filloi te me jepte mesim privat
Niste nga 69 ne 77
Cdo dit me mesonte nje pozicion te ri
Pa u lodhur kaleronte deri ne cmendi

Hej moj xhoana moj moj xhoana moj
Hej moj xhoana moj moj xhoana moj
Hej moj xhoana moj moj xhoana moj
Fuck it, I'm leaving this loj

Hej moj jasmina moj moj jasmina moj
Hej moj jasmina moj moj jasmina moj
Hej moj jasmina moj moj jasmina moj
Fuck it, I'm leaving this loj

Ah moj jasmina mi more mendt e mia
Hipa te ai benzi e s'doja me t'ja dija
Lere se nuk esht per ty me thoshte dhe shoqnia
Po gropezen te mjekrra nga afer do ta shihja
I ke hak rolet ne filma hollywoodi
Bukuri po, e me aktrim ta fut ti
Bashk n'helikopter me shetit ne ballkan
Se m'u shtire vullkan pastaj m'dole kallkan
Zemren ma ndeze po tani vet e fika
Po ti i paske pas syt nga amerika
Un s'jam peshk po i sinqert dhe kampion
Je msu me lepra luan nuk perballon
S'ta ka marr mendja ket story e kthej n'hit
Tjeter dimension un jetoj perdit
Ti je vajz e embel por teper dinake
E gzofsh green karten mbaje torollake
Remake: Akrepi - Xhoana
Akrepi
Publikimi: 11/04/2021
Produksioni: Destro
Teksti: Akrepi & Princ
Video Produksioni: FranzzAkrepi - Xhoana (Remake)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhoana (Remake)".
3. Video është e këngës "Xhoana (Remake)", por nuk këndohet nga Akrepi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Akrepi:


Komente 0