Më mbaj mend (për 1 muaj)

Akullthyesit - Lotet E Ndarjes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Loti mbi sy
Qerpikët e tu të lagur kujtoj
E pyes unë veten
A jam unë vallë ai që jetoj

Tani jam larg
Lotin tënd e kujtoj unë o vajzë
Por s'mund të kthehem
Rri vetëm të mendoj ty me mall

Lotin e ndarjes dhe pse larg
Unë arrij ta shikoj
Në sytë e tu shoh atë
...që ti dot s'ma kërkon
Kjo vajzë është jeta
Dhe na duhet patjetër t'jetojmë
Edhe pse larg
...unë të ndjej, të ndjej pranë gjithmonë
Vetëm ty, për ty vetëm qaj unë
For You For Ever
For You For Ever

Mbase një ditë do të vij
...të kërkoj përsëri
Mbase dhe jo
Kjo është jetë dhe vetëm zoti e di
Por unë besoj
...se patjetër do të kthehem një ditë
Do të përqafoj
...do ta pij lotin tënd nga sytë
Vetëm ty, për ty vetëm qaj unë
For You For Ever
For You For Ever


Akullthyesit - Lotet E Ndarjes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lotet E Ndarjes".
3. Video është e këngës "Lotet E Ndarjes", por nuk këndohet nga Akullthyesit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Akullthyesit:


Komente 0