Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alar Band - Ocean Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ocean" kënduar nga Alar Band.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Gabriel Zaka. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Tell me what you're crying for
I'll wipe your tears, oh love
If your soul is aching love
I will comfort you for sure

If we're caught in a wave, I will carry you over
It don't matter where you are, I'll run to your front door
When my head goes in different directions
You know my heart's never on the move
And in the dark times you don't have to question
If I'm a hundred with you

You could put an ocean between our love, love, love
It won't keep us apart
You could build a wall, I would run it up, up, up
Just to get to your heart
If we're caught in a wave
Baby, we'll make a way
You could put an ocean between our love, love, love
It won't keep us apart

Love, between our love
Love, between our love

Shadows play on idle hands
I lose myself, I do
But I find my way to velvet sands
I'll crash right into you

If we're caught in a wave, I will carry you over
It don't matter where we are, you're still the one I choose
When my head goes in different directions
You know my heart's never on the move
And in the dark times you don't have to question
If I'm a hundred with you

You could put an ocean between our love, love, love
It won't keep us apart
You could build a wall, I would run it up, up, up (run it up)
Just to get to your heart
If we're caught in a wave (in a wave)
Baby, we'll make a way
You could put an ocean between our love, love, love
It won't keep us apart

Love, between our love
Love, between our love

You could put an ocean between our love, love, love
It won't keep us apart
You could build a wall, I would run it up, up, up (run it up)
Just to get to your heart
If we're caught in a wave
Baby, we'll make a way
You could put an ocean between our love, love, love
It won't keep us apart

Publikimi: 02/04/2015
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 14Më Shumë Këngë Nga Alar Band:


Komente mbi këtë këngëAlar Band - Ocean
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ocean".
3. Video është e këngës "Ocean", por nuk këndohet nga Alar Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.