Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alar Band - Leni Ojnat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Leni Ojnat".
3. Video është e këngës "Leni Ojnat", por nuk këndohet nga Alar Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alar Band - Leni Ojnat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  51

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2017

Komente

Asnjë Koment

02/10/2017

2017-10-02T08:48:21+00:00uuu jeee alar band
Yo leshoje veten ti hape zemren
jo nuk je vetem

eja eja ti kerce 3X

Nga larg me sheh ti
nga larg te shoh un
di cfare mendon ti
por une dua me shume
ti afer meje
levize belin
jo mos ki frike ti
jepma buzen te ta prek

Leni ojnat ojnat ti
jo ti mos boj naze
une di vec me tdhon dashni
ama shpirtin fale 2x

uuu jeee alar band
Yo leshoje veten ti hape zemren
jo nuk je vetem eja eja ti kerce

Leni ojnat ojnat ti
jo ti mos boj naze
une di vec me tdhon dashni
ama shpirtin fale 2x

uuu jeee alar band
Yo leshoje veten ti hape zemren
jo nuk je vetem eja eja ti kerce


Ky tekst u dërgua nga Kleoniki
Më Shumë Këngë Nga Alar Band:


Komente mbi këtë këngë