A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Alar Band & Çiljeta - Bonbone


Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  19

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/08/2018

2018-08-16T18:00:04

See Also

Çiljeta

Music:

Elgit Doda

Lyrics:

Klea Huta

Video Production:

Pro Video

Participating in

Netët E Klipit Shqiptar 19


[ÇILJETA:]
Po dridhem e tëra
nga fjalët e tua
po si ta fal zemrën
kur unë jam e lënduar
jo, nuk mendoja
se edhe 1 herë do dashuroja

[XHELDO:]
S'do të premtoj dot
gjithë botën ta fal
por për mua ti do jesh gjithçka
nuk do pendohesh
për këtë të betohem

[BASHKË 2x:]
Dashurinë ti sonte fale, fale
me një shikim ti zemrën mu ma ndale
me jep një puthje
jo shumë mos e mendo
ngadale, ngadale e do ajo

[ÇILJETA:]
Hajde, afër shpirtit ti hajde
eja sonte më merr si një kitarë
në krahët e tua
Të dua jo vetëm sonte
jo vetëm sonte të dua
dhe un vdes kur ti më shijon
si një kafe në buzët e tua

[XHELDO:]
Kur ti kërcen dukesh
si bonbone, bonbone
mua më çmend kur bon
si bonbone, bonbone
vetëm për mua je bon-bonbone,
bon-bon-bonbone, bonbone

[BASHKË 2x:]
Dashurinë ti sonte fale, fale
me një shikim ti zemrën mu ma ndale
me jep një puthje
jo shumë mos e mendo
ngadale, ngadale e do ajo

[XHELDO:]
Dashurinë ti sonte fale, fale
me një shikim ti zemrën mu ma ndale
me jep një puthje
jo shumë mos e mendo
ngadale, ngadale e do ajo

[BASHKË 2x:]
Dashurinë ti sonte fale, fale
me një shikim ti zemrën mu ma ndale
me jep një puthje
jo shumë mos e mendo
ngadale, ngadale e do ajo


Lyrics submited by  dionae-Cards (7)

2018-08-25 15:24:22
Të dua jo vetëm sonte
jo vetëm sonte të dua
dhe un vdes kur ti më shijon
si një kafe në buzët e tua
2018-08-22 19:40:13
S'do të premtoj dot
gjithë botën ta fal
por për mua ti do jesh gjithçka
nuk do pendohesh
për këtë të betohem
U krijua nga Klaudia bakalli 2018-08-22 07:36:39
Dashurinë ti sonte fale, fale
Me një shikim ti
zemrën mu më ndale
Më jep një puthje
Jo, shumë mos e mendo
2018-08-18 20:38:57
Hajde, afër shpirtit ti hajde
eja sonte më merr si një kitarë
2018-08-18 20:34:56
Po dridhem e tëra
nga fjalët e tua
po si ta fal zemrën
kur unë jam e lënduar
jo, nuk mendoja
se edhe 1 herë do dashuroja
2018-08-18 12:16:07
S'do të premtoj dot
gjithë botën ta fal
2018-08-17 13:49:58
Për mua ti do jesh gjithçka
nuk do pendohesh
për këtë të betohem

Add an e-Card

STORY


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019