Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alb Magji

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Alb Magji është një grup artistësh i njohur. Në Nëntor 2003, Alb Magji marrin pjesë në Kënga Magjike 2003 me këngën "E Paharruara". Në Nëntor 2005, Alb Magji marrin pjesë në Kënga Magjike 2005 me këngën "Videl". Në Nëntor 2006, Alb Magji marrin pjesë në Kënga Magjike 2006 me këngën "Ti Me Kall". Në Shtator 2007, Alb Magji marrin pjesë në Mikrofoni I Artë 2007 me këngën "Dedikimi". Në Nëntor 2007, Alb Magji marrin pjesë në Kënga Magjike 2007 me këngën "Baby". Në Nëntor 2010, A...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Ish-Anëtar i grupit

Saimir Gjoka

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Team-Ox

2 Shkupi Flow (Goca)

North-West Side

Motrat Kryeziu

Motrat Sylejmani

Urbanstyle

Thugs Way

Kadenca Dhe Naseri

Anda School Raptology

Gillespie

Tags: Alb Magji, Alb-Magji, Albmagji


Komente mbi këtë artist