Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alb Magji - Videl Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  12

cika nga amerika esht shqiptare po ashtu esht taktika.i pelqen shume muzika,atlektika ma pak politika sja lejon etika.e shikoj cdo dit e ko emrin videl jo videl po akullore me karamel.hyn ne loje edhe shija asht ma e mir se lejon policia.fshija diellin der kur perendon per te ska nevoj se ma fort ajo ndricon.nuk e di a mkupton sa her e shikon te behet obsesion,nuk e di sepse shkoj ne shpi kot vec po rri,nuk po ha nuk po fle vec kam qef me tpa ty.po kam dhe qef me te than shpirt je si han je si yll je si rrush vec po du me te pas pran

ref
ta shoh un ket sen zemren ma djeg tash trupin ma kall gjakun ma nxeh.tash naten ma ndiz diellin ma ftoh.tash buzet ti prek tlutem me lejo

tash e kam vetem nje deshir,ty du me te pas pran cdo moment se per ty zemer sa nuk mvlon.e hijshme e omel si kajmak me tomel.e mira nuk ka fund po prap ti je ma e amel.hajde pra sheqer luje buzen qesh vetem pak dridhe koken luje zemer sepse tash e ke hak.emocional,fenomenal asht stili yt,katastrofal kur me shikon frymen ma ndal pastaj se mar vesh ca thot


Ky tekst u dërgua nga Sindi   AnnonimAlb Magji
Publikimi: 11/11/2005
Festivali: Kënga Magjike 2005
Muzika: Saimir Gjoka
Teksti: Saimir Gjoka
Orkestrimi: Saimir Gjoka


Alb Magji - Videl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Videl".
3. Video është e këngës "Videl", por nuk këndohet nga Alb Magji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alb Magji:


Komente 0