Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alb Magji - Zemer Luje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2010

Komente

Asnjë Koment

21/11/2010

2010-11-21T15:50:37+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemer Luje" kënduar nga Alb Magji.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alb Magji i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alb Magji:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet