Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alba G - Qe Sje Si Un Nuk Kom Faj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

20/11/2007

2007-11-20T08:45:49+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qe Sje Si Un Nuk Kom Faj" kënduar nga Alba G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Alba G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet