Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Audio Kërko Video

Alba G - Hot  (Feat. Deba)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

26/07/2010

2010-07-26T22:09:06+00:00

Featuring

Deba
REf..

alba g: veq zonin kur ma nin thu woa woa woa edi qe don me ba si na na na...pse fol per mue blla blla bllapo don mu kan si une po si une nuk ka..
edi qe po lakmoni kur ma nini qet Flowqdo BEAt qe kapi ndor gjith hit une kom me ba a e di qe tka mungue qeky qeky zoo.. e di moj zemer qe sme ke harrue joo..
e qoni nkam se u ktheva apet Bak eGzimi osht prezent aty ku luhen lekt ska respekt mos rri vete e qa po pret..
e kena leht e bojna nxeht zakonisht per qdo vjet e ...osht nja ktu nja ne 1milion producent dora jem vet e bon ku po shkon ec afrohu e mos um ik Alba-G and Deba mjuzik..

ref. Deba..

a po don hala me ngu muzik po po po hajde bertit ma shum hej po popo


Ky tekst u dërgua nga Idmah
Më Shumë Këngë Nga Alba G:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet