Alba Kingz
Alba Kingz

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Alba Kingz është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ylli Gaxherri eshte Junikas i cilli eshte rritur ne Ludwigsburg te Gjermanise. Ai eshte lindur me 02.12.1993. Veton Zogaj eshte i Therandes, aj jeton ne Fellbach te Gjermanise. Dhe eshte lindur me 26.12.1988. Më datë 10 Prill 2009, Alba Kingz publikojnë videoklipin "Schwarz Rot Massakar". Më datë 28 Nëntor 2009, Alba Kingz publikojnë videoklipin "Unsere Gegend". Më datë 7 Korrik 2010, Alba Kingz publikojnë videoklipin "Frieden", në ba...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0