A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Alba Shabani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Miratoc 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 11
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Alba Shabani is a young writer. Alba Shabani eshte e lindur ne fshatin Miratoc, ne qytezen e Presheves. Alba eshte nje autore e vogel,e cila eshte e shkelqyeshme dhe ne mesime.Kur ka qene pese vjecare, çerdhen e kreu ne vendlindje, si dhe shkollen fillore eshte duke e kryer ne vendlindje, e cila eshte ne klasen e peste. Ne klaset e uleta ishte e suksesshme,si dhe ashtu eshte duke vazhduar edhe me tutje.Ne klasen e dyte eshte kualifikuar ne gara komunale ne Presheve per recitime...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Anjesa Beqa

Bleona Salihu

Genta Maliqi

Anisa Berisha

Sala Gashi

Alberita Rashani

Elsa Aliu

Ajla Aliu

Lejla Bela

Ezana Morina


Tags: Alba Shabani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019