A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Tema: Poezi Për Shkollën

Bankat E Shkolles

Kur shkojme ne shkolle,
Hym ne klase,
I shohim bankat,
Te shtremberuara neper klase.


Pastaj cka te bejme,
Duhet t-i rregullojme,
Mezi se i kapim,
E i levizim larte e poshte.


Bankat e mjera,
Vetem shtremberohen,
Nuk i leme rahat,
Gjithashtu lodhen.

- poezi nga Alba Shabani


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019