Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tema: Poezi Për Gëzim


Qellimi I Arritur

Shume here kam deshire,
Qe t-ia arrij cdo qellimi,
Por cdo qellimi nuk mundem,
Ja qe s-mundem t-ia arrij.


Por te pakten,
Nje qellimi te mire,
Qe do ta praktikoj,
Dhe qe do ta mesoj.


Nga keto gjera,
Me shume me shkon informatika,
Sa bukur eshte aty,
Te lumte ty informatike.

- Poezi nga Alba ShabaniZgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente mbi këtë krijim