Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Asllani - Ice (Feat. ANI & Eni)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


(ALBAN ASLLANI)
Jam tu fol me vetmin
Cdo gjo bosh edhe zemra e ngrijt
Edhe nandrra me veten pi lean
Edhe nandrra zhdukesh si kujtim
Asigjo s o konkrete
Un a tbi nmen a per mu fol me vete
A po tkujtohem si ceshtje bisesde
Edhe qe mdo re pranojm prap me vete
Nuk po folim per drama
We have real love
E kto pe deshmon karma
Feelin lost e me mu sonte osh hana
Im feelin dead for me is crying my mama
Kena bo gabime
jeta e till gjithmon ka pantomime
you are my real bi**h jo vec per intime
we was together si n humbje fitime
po ttregoj ku jam sot
ti hala mpret un tu shku me gjithkan
i f**king lost my self apo kupton
kapema doren sot e pergjithmon
prap nuk jemi njisoj
ta theva zemren e sot un lotoj
nuk mduhet fama nuk kam ku e coj
aq sa mmungo nuk e di a t mungoj beb

(ENI)
kur tnjofta ty nzemer ndjesi
quhet dashni
syt i ka blu koka blondine
kukull barbie
un se njof e po mbo habi
as vet se di
as vet se di
uah
ka qef me dal ntele ntele
siper meje si shefe
mjeshtre
bota jote ndac prishe ndreqe
gatu nguzhin pa pik recete
you driven me crazy
a je ti nvete
ndryshoj ka situata
super bjonde me flokt e gjata
i promise nuk do dali fjala

(ANI)
hala po kam munges
nji tekst un po rri dhe pres
me shpres se dhe ti po ndihesh njejt
bejb
u bo koh pa t pa pa t ngju
po na bo me zemren gur
fol me veten edhe i mur
huh
kam dhimje nzemer
edhe e nxjerr neper rrug
bebe nuk jom mo i but
i shoot kur vje puna oer buk
per mu ti je humb
kur kisha nevojen asiher sje duk
e tash qe je duke mkerku
po jom zhduk
ca kishim te dy ka mor fund

un po pres at dit me than qe ke prit
po ku me dit
un kurr nuk kam me dit
kshuqe smunem me tprit
i got my life to live
smunem me hum koh un per ni bi**h
un po pres at dit me than qe ke prit
po ku me dit
un kurr nuk kam me dit
kshuqe smunem me tprit
i got my life to live
smunem me hum koh un per ni bi**h
Alban Asllani
Featuring: ANI (RapBoy)
Publikimi: 20/11/2023
Orkestrimi: Xhoni Beats
Teksti: Alban Asllani, Ani & Eni
Mix/Master: XhentyAlban Asllani - Ice
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ice".
3. Video është e këngës "Ice", por nuk këndohet nga Alban Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Asllani:


Komente 0