Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Asllani - Tradhtare Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Faje
E di un kam pas faje
Pe nis me kerkim falje
Edhe pse e di qe…

As shiu sti lan kto gjynahe
Sdi qysh do mu kthy ti kur vet ke lyp ndarje
Un e di qe hala mdon po dashnin maje
Per krejta ca ke fol meriton nji medalje
Titulli jot i meritum o tradhtare

Hala vetem rruges
Shpinen ma lag shiu i mesnates
Ftyra jote gjithkah si fantazem
Zoni jot melodi po stka afer
E kjo po mdhem (x2)

Oh ma bebeee
A ma thu ca u bo mes neve
Qysh ke ik e zemren ma theve
Du me tpyt ca fole a e ndjeve
Ma bebe

As shiu sti lan kto gjynahe
Sdi qysh do mu kthy ti kur vet ke lyp ndarje
Un e di qe hala mdon po dashnin maje
Per krejta ca ke fol meriton nji medalje
Titulli jot i meritum o tradhtare
Alban Asllani
Publikimi: 25/11/2023
Teksti: Alban Asllani
Orkestrimi: Xhoni Beats
Mix/Master: Xhenty


Alban Asllani - Tradhtare
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tradhtare".
3. Video është e këngës "Tradhtare", por nuk këndohet nga Alban Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Asllani:


Komente 0