Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Feka - Jam Fajtor Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jam fajtori kryesor
Që tani s'të kam në dorë
Fjala e fundit jo nuk thuhet kurrë
Kurse unë ta thash dikur

Ref.
I padrejtë jam në dashuri
Jo nuk ka ku shkon ma zi
Që u ndamë unë isha shkaktarë
Vetës jo s'ja boj hallal

I lakmova sytë e tjetër kujt
E sytë e tu s'dita me i rujt
I lakmova e të humba ty
Kurr mos pafsha me k'ta sy

N'buzët e mija ishe siku mjaltë
Që t'shijoja pak nga pak
S'paskam n'i e nuk paskam pa
Ditën që me ty jam nda

Ref.
I padrejtë jam në dashuri
Jo nuk ka ku shkon ma zi
Që u ndamë unë isha shkaktarë
Vetës jo s'ja boj hallall

I lakmova sytë e tjetër kujt
E sytë e tu s'dita me i rujët
I lakmova e të humba ty
Kurr mos pafsha me k'ta sy
Alban Feka
Publikimi: 22/07/2015


Alban Feka - Jam Fajtor
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Fajtor".
3. Video është e këngës "Jam Fajtor", por nuk këndohet nga Alban Feka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Feka:


Komente 0