Alban Gashi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Alban Gashi është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 4 Prill 2014, Alban Gashi publikon videoklipin "Gjane Gjane", në bashkëpunim me Egzoni Vogel. Teksti u shkrua nga vetë Alban Gashi. Më datë 4 Nëntor 2014, Gjergjani Brothers publikon videoklipin "Te Desha", në bashkëpunim me Alban Gashi. Më datë 20 Shkurt 2015, Gjergjani Brothers publikojnë videoklipin "Je Shum E Nxet", në bashkëpunim me Alban Gashi & Afrim Alija. Më datë 2 Korrik 2016, Qamil Hondozi publikon videoklipin "Kiss Me...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Mc Mitrovicali

Breaker G

Gzim Roci

Enis Potoku

Fati Sinani

Erkan Kumanova

Muhamer Duraku-Meli

APG

Arber Elezi

Shaban Rogaci


Tags: Alban Gashi

Krijo Një Kartolinë