Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Alban Ibrahimi

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Alban Ibrahimi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore vajtuese. Më datë 12 Qershor 2019, Alban Ibrahimi publikon videoklipin "Ti M'le"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Florian Dragusha

Valmir Mustafa

Alban Sejdiu

Liridon Kaqandolli

Ahmet Himaj

Ismet Balaj

Mili Smakaj

Liridon Duraku

Armend Keraj

Argtim Hyseni


Tags: Alban Ibrahimi

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet