Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Mehmeti - Hajmali Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  11

Nese nga ti jam largu,
mos meno se te kam harruu.
Nese me ty une nuk jam,
ende ne zemer une ty te kam.
Te kam pas si hajmali,
te kam dasht si as njeri,
e mallkoj qastin kur me the te shkoj.
Ska rendesi se kush do te vjen pas teje,
asgje nuk do te ket ajo prej meje.
Ndaq e mir,ndaq e zi,me mu do ta ket veshtir.
Ndaq e mir,ndaq e zi,nuk ma ndal dashnin per ty.
Kam te drejt une të të dua,
edhe pse ti me ki harru,
nese nuk te shoh cdo dit ti ne ënderr mi puth syt.
Te kam pas si hajmali,
te kam dasht si as njeri,
e mallkoj qastin kur me the te shkoj.
Ska ka rendesi kush do te vjen pas teje,
asgje nuk do te ket ajo prej meje.
Ndaq e mir,ndaq e zi,me mu do ta ketë veshtir.
Ndaq e mir,ndaq e zi,nuk ma ndal dashnin per ty.
Ndaq e mir,ndaq e zi,me mu do ta ket veshtir.
Ndaq e mir,ndaq e zi,nuk ma ndal dashnin per ty.


Alban Mehmeti - Hajmali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajmali".
3. Video është e këngës "Hajmali", por nuk këndohet nga Alban Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Mehmeti:


Komente 0