Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Mehmeti - Nese Pendohesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

shko rruga nga te qon mos dil ntakim te vendi jon
ndegjo zemra qka te thot nuk ke dobi nga njerz qe derdhin lot

nese pendohesh edi ku kam mbet
nese sjam aty kam ndrru jet
nese pendohesh edi ku kam mbet
nese sjam aty kam ndrru jet

sot a neser e kupton se dashnin e vjeter se harron
ndoshta krejt mu me harron ndoshta nje dit prap mu me kerkon

ref:2
nese pendohesh edin ku kam mbet
nese sjam aty kam ndrru jet
nese pendohesh edi ku kam mbet
nese sjam aty kam ndrru jet
Alban Mehmeti
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/01/2014


Alban Mehmeti - Nese Pendohesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Pendohesh".
3. Video është e këngës "Nese Pendohesh", por nuk këndohet nga Alban Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Mehmeti:


Komente 0