Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Mehmeti - Vonë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Dashurin se kish zbehur
Koha që na ndahu
Edhe pse i mbaj kta lotet
Zemra prap me qan

Ishte von për çdo fjal
U shikuam n'heshtje
Skishte mbetur vend
Për fjal e as përshendetje


Ref:x2
Von është von
Nuk bën punë pendimi
Se plagen e ndarjes
Nuk e sheron takimi

Kam besu shpirti im
Se je veq kujtim
E deshmoi ky takim
Se isha gabim

Ishte von për çdo fjal
U shikum n'heshtje
Skishte mbetur vend
Për fjal e as përshendetje


Ky tekst u dërgua nga Behar GËRDELLAJAlban Mehmeti
Publikimi: 15/10/2017
Muzika: Leart Boshnjaku
Teksti: Fatmir Muja
Orkestrimi: Ardian Kastrati


Alban Mehmeti - Vonë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vonë".
3. Video është e këngës "Vonë", por nuk këndohet nga Alban Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Mehmeti:


Komente 0