Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Mehmeti - Ta Du Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Ref

Ta du, ta du ty zemren
Ta du, ta du ty synin
Ta du, ta du shikimin
Qysh pom kqyr po ma qet timin

Loqka pom thirr me pi, me pi
Se shprehet ma leht e dehur se per mu ka dashni
Shpirto mezi po pres ty met pa
Pak me pi e shume me u dasht
Te dy bashk qef me ba

Ta du, ta du ty zemren
Ta du, ta du ty synin
Ta du, ta du shikimin
Qysh pom kqyr po ma qet timin (2x)

Loqka ma sill me lut, un me lut
Diku larg, larg prej kejtve na te dy me u zhduk
Shpirto mezi po pres ty met pa
Pak me pi e shume me u dasht
Te du bashk qef me ba

Ta du, ta du ty zemren
Ta du, ta du ty synin
Ta du, ta du shikimin
Qysh pom kqyr po ma qet timin (2x)

Ta du, ta du
Ta du, ta du
Ta du, ta du shikimin qysh pom kqyr po ma qet timin


Ky tekst u dërgua nga Alejna RexhepiAlban Mehmeti
Publikimi: 04/12/2018
Muzika: Granit Gashi
Teksti: Ghulo
Orkestrimi: Granit Gashi


Alban Mehmeti - Ta Du
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ta Du".
3. Video është e këngës "Ta Du", por nuk këndohet nga Alban Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Mehmeti:


Komente 0