Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Mehmeti - Pak M'paske Dasht Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Pak M'paske Dasht" kënduar nga Alban Mehmeti.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Pak M'paske Dasht".

Ky tekst është kërkuar 3 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
3

DËRGO TEKSTIN
Alban Mehmeti
Publikimi: 24/05/2023
Muzika: Bini Diez
Teksti: Donjeta Morina
Produksioni: Bini Diez
Solo - Faruk
Mix & Master - Bini Diez
Video - Wesootfilms.ChAlban Mehmeti - Pak M'paske Dasht
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pak M'paske Dasht".
3. Video është e këngës "Pak M'paske Dasht", por nuk këndohet nga Alban Mehmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.
Më Shumë Këngë Nga Alban Mehmeti:


Komente 0