Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Alban Plovishti - Anxhela

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anxhela".
3. Video është e këngës "Anxhela", por nuk këndohet nga Alban Plovishti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Alban Plovishti - Anxhela  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

10/12/2013

2013-12-10T10:43:44+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Anxhela" kënduar nga Alban Plovishti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Aleksandër Gjoka. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Kam pas dash nje grua 30 vjeçe
E doja dhe me donte si e marre
Kishte zene e saj nuanca femijerie
Megjithese ishte e martuar dhe kishte nje vajze
(2 here)

Hej Anxhela, eee Anxhela
Hej Anxhela, ooo Anxhela

Ndonese s'kishim vite qe dashuroheshim
ajo me konsideronte si burrin e saj
s'isha une i madh apo me emer
por thjeshte nje sherbetor ne shtepine e saj

Hej Anxhela, eee Anxhela
Hej Anxhela, ooo Anxhela
(2 here)Më Shumë Këngë Nga Alban Plovishti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet