Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Plovishti - Moj Saranda Moj Delvine  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

15/11/2013

2013-11-15T09:36:55+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj Saranda Moj Delvine" kënduar nga Alban Plovishti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alban Plovishti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Hermes. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

E moj saranda moj delvine
E moj saranda moj delvine

Kush ta prishi bukurine
Kush ta prishi bukurine

E moj saranda moj delvine
E moj saranda moj delvine

Ty kush ta prishi bukurine
Ty kush ta prishi bukurine

E moj sarande,e moj delvine
TY kush ta prishi
moj bukurinne *2x*

Autobuzat shkojne e vijne
Autobuzat shkojne e vijne

moj sarande moj delvine
moj sarande moj delvine

e moj saranda moj delvine
e moj saranda moj delvine

kush ta prishi bukurine
kush ta prishi bukurine *2x*Më Shumë Këngë Nga Alban Plovishti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet