Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Alban Plovishti - Ti Vetem Qaje  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

07/06/2014

2014-06-07T08:20:10


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Vetem Qaje" kënduar nga Alban Plovishti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ermira Babaliu. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Dashurova syte e bukur
Syte e djallezise
Me shkaterrove me helmove
Ma more rinine
(2 here)
Dhe ti vetem qaje
Spranoje te qeshje
Dhe therrisje si e marre
Hajde hajde
(2 here)
Ne pijetore une jam ulur
Dhe po pija vetem
Dhe pa ty po mendoja
Si ta kaloj jeten
(2 here)
Dhe ti vetem qaje
S'pranoje te qeshje
Dhe therrisje si e marre
Hajde hajde
(2 here)Më Shumë Këngë Nga Alban Plovishti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet