Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Ramosaj - A Je Me Najkon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

A i dëgjon lartë e poshtë se ça thonë
F... it, ondrrën realitet hajde t'jau bojmë
krejt toksinat Ramosaj ty ti shëron
jepma ni shej, ni shej t'fillojmë

[REF.:]
A je me najkon?
A je me najkon?
Se je ka m'shkatrron.
Se je ka m'shkatrron.

Po e shoh që sun pi' reziston
edhe unë njejt e kom (A m'beson?)
jo nuk e di edhe sa
jo nuk e di edhe sa n'Tiranë jom
e dim të dy, për njoni-tjetrin s'jemi t'bom
edhe t'gabojmë gabimet për njerez jon

(Kshtu që tregom...)

[REF.:]
A je me najkon?
A je me najkon?
Se je ka m'shkatrron.
Se je ka m'shkatrron.
Alban Ramosaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 12/08/2022
Muzika: Alban Ramosaj
Teksti: Alban Ramosaj
Produksioni: Marko Polo
Mix & Master: Marko Polo
On Electric Guitars: Blerat KepuskaAlban Ramosaj - A Je Me Najkon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Je Me Najkon".
3. Video është e këngës "A Je Me Najkon", por nuk këndohet nga Alban Ramosaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Ramosaj:


Komente 0