Audio

Alban Rexha - Mixtape  (Feat. Big Basta & Vin Gonxhi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/04/2010

2010-04-29T16:29:12

Featuring

Big Basta

Featuring

Ervin GonxhiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mixtape" kënduar nga Alban Rexha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Alban Rexha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin