Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Shehu - Moj Adelin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

e sa e bukur ti je moj adelin moj adelinnn e rrugës ti kur kalon e shpirtin pesh ma qon s'bashku jetën ta kalojmë

Ref.
Moj adelinë moj adelinë sa e bukur më je ti moj adelin moj adelin sa ne zemer me ke hy

e sa e mir je ti moj adelin moj adelin


Ky tekst u dërgua nga Lekushi


Nuk kemi video për këtë këngë.


Alban Shehu
Publikimi: 10/01/2013


Alban Shehu - Moj Adelin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Adelin".
3. Video është e këngës "Moj Adelin", por nuk këndohet nga Alban Shehu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Shehu:


Komente 0