Më mbaj mend (për 1 muaj)


Vëllau I Alban Skënderajt Del Nga Koma


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5
[31-10-2015]
Në kohën kur Alban Skënderaj priste të bëhet baba, një fatkeqësi familjare i ndërroi kahjen gjërave dhe këngëtari ndryshe nga ç’kishte menduar, u desht të lë Miriamin në Gjermani për të marrë rrugë drejt Italisë.

Vëllau, Taulanti kishte pësuar një aksident automobilistik dhe nga ai moment ishte në gjendje kritike në rrezik për jetë.

Por fatmirësisht më e keqja ka kaluar dhe bëhet e ditur se ai ka dalë nga gjendja e komës. Lajmi është bërë publik përmes një statusi nga një mik i Taulantit që është gazetar në Shqipëri.
 (Prive.Al)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet