Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - Do Jemi Ne  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"Melodi"

Komente

Asnjë Koment

20/08/2008

2008-08-19T23:39:24+00:00Eren mos e ndal te lutem mos e ndalo le te fshi stuhin mbi qiellin tone
Diellin mos e ndal te lutem mos e ndalo le te sjell fuqin mbi koken tone
dhe nese ndajm nje cop nga shpirti jon nese gjejm diqka qe na bashkon nese lart dikush po na shikon nese syt perpara do veshtrojn do jemi nne do jemi nee do jemmi neee do jemi nne
Vrapin mos e ndal te lutem mos e ndalo le te qoj atje ku enderron
dhe nese ndajm nje cop nga shpirti jon dhe nese gjejm diqka qe na bashkon nese lart dikush po na shikon nese syt perpara do te veshtrojn do jemi nne do jemi neee dojemi nne do jemi nee do jemi nne ...


Ky tekst u dërgua nga Daffina   fletaqetaj
Më Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet