A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Alban Skënderaj - Me Prit Atje


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  158

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Video Produksioni:

Pro Video

Këngë e albumit:

"Ende Ka Shprese"

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 12
Më prit atje, pritëm edhe pak
Të na bashkohet dhe hëna
Më prit atje, ti pritëm edhe pak
Që të piktorojmë jetët tona
E te kalojmë çdo mërzi
E të harrojmë çdo lakmi
Sepse një ditë do jemi vetëm hi

REFRENI:
Oh lëre shpirtin të flas
Po le të derdhet dashuria pa masë
Oh se do çdo njeri
E kur e do s'ka kufi
Dhe kur e ke s'ka nevojë per fantazi

Do jem me ty deri natën vonë
Dersa të shuhen dhe yjet
Do jemi bashkë edhe kur agon
Madje diellin e zgjojmë nëse duhet
E mos me thuaj nuk e di
Mendo nje herë veç për tani
Sepse një ditë do të jemi vetëm hi

REFRENI 3x:
Oh lër shpirtin të flas
Po le të derdhet dashuria pa masë
Oh se do çdo njeri
E kur e do s'ka kufi
Dhe kur e ke s'ka nevojë per fantazi yeahheehh


Ky tekst u dërgua nga Dedë Nrecaj   Melody
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019