Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - E Ashper Si Gjithmone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32Alban Skenderaj - E ashper si gjithmone

Te lutem rri me mua dhe pak me gjat
Dhe po me the te dua nuk ben mekat
E ashper si gjithmone
Perse me refuzon

Ti prej ndjenjes nuk biee
Ti e mban zemren ne hije

E ashper si gjithmone
Eja ni her
Perse me refuzon
Edhe ni her (edhe ni her)

A do me doje ti ne gjuj si e marr
A do me doje ti me zemer te vrar
Dhe un e di qe ty te pelqen
Te shoh ne sy kur me genjen
Se ti mund te ishe nje tjeter
Do zgjidhja versionin e vejter

Ref...:3x
E ashper si gjithmone (e ashper si gjithmone)
Eja ni her (eja ni her)
Perse me refuzon (perse me refuzon)
Edhe ni her (edhe ni her)


Ky tekst u dërgua nga Dedë Nrecaj   MelodyAlban Skënderaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2011


Alban Skënderaj - E Ashper Si Gjithmone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Ashper Si Gjithmone".
3. Video është e këngës "E Ashper Si Gjithmone", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:


Komente 1