Official Video

Top 200

Alban Skënderaj - Peng  (Feat. Dj Dalool)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  83

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

27/07/2013

2013-07-27T15:59:17

Featuring

Dj Dalool
Më rrëmben, më rrëzon,
më përplas dhe nuk më lëndon
më gënjen si fëmijë
dhe në shpirt prapë nuk do t'ia di

Kur më merr në ëndërr
e pranoj dhimbja është e ëmbël
kur më merr në ëndërr
zgjohem dhe më pëlqen

REF:
Më pëlqen ky fat
dhe më vjen të qesh, të qaj
më pëlqen ky fat
se jam peng i vështrimit të saj

peng i vështrimit te saj

Kur më flet, më lendon
kur më prek, plagët mi shëron
kur më sheh në vetmi
më rrëmben dhe nuk do t'ia di

Kur më merr në ëndërr
e pranoj dhimbja është e ëmbël
kur më merr në ëndërr
zgjohem dhe më pëlqen

REF:
Më pëlqen ky fat
dhe më vjen të qesh, të qaj
më pëlqen ky fat
se jam peng i vështrimit të saj

peng i vështrimit te saj...
peng i vështrimit te saj...
peng i vështrimit te saj


Ky tekst u dërgua nga dard beka
Më Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:

Më Shumë...