Më mbaj mend (për 1 muaj)


Alban Skënderaj & Miriam Cani - Duamë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Duamë".
3. Video është e këngës "Duamë", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj & Miriam Cani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Alban Skënderaj & Miriam Cani - Duamë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  81

Muzika & Teksti:

Alban Skënderaj

Video Produksioni:

Talelli Production

Produksioni:

Avaxus

Komente

2 🔥

30/05/2019

2019-05-30T15:00:04+01:00Bashke :
Duame ti vetem deri sa
lulet te mos celin ne pranvere
Duame vetem deri sa me s’ka
Vetem der‘sa fryme une te mos kem 2x

Miriami :
Duame ti vetem kur merr fryme
Vetem kur zemra jote rreh
Duame ti vetem pergjithmone asgje me shume
Duame ne zemer dhe ne mendje

Albani :
Ndoshta nuk te fal dot nje kurore
Ndoshta nuk te vesh dot ne flori
Ndoshta nuk te fal dot nje pale krahe te fluturosh
Por dashuri, ne perjetesi

Bashke :
Duame ti vetem deri sa
lulet te mos celin ne pranvere
Duame vetem deri sa me s’ka
Vetem der‘sa fryme une te mos kem 2x

Albani :
Duame vetem si e do natyra diellin
Duame vetem si e duan yjet qiellin
Pak me shume se dje, me pak se neser

Miriami :
Duame vetem si e do natyra diellin
Duame vetem si e duan yjet qiellin
Pak me shume se dje, me pak se neser

Albani :
Ndoshta nuk te fal dot perjetesine
Por perjetesisht te fal dashurine

Muzika: Alban Skënderaj
Teksti: Alban Skënderaj
Video Produksioni: Talelli Production
Produksioni: Avaxus

Ky tekst u dërgua nga jhannysKartolina (5)

9
22
11
13
11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Më Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet