Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - Kush Ta Ndien Ty Aromën Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  18

Kush ta ndjen ty aromen?
Kush te qesh ty ne shtrat
Kush te mban ty ne krahet e tij
Kush po ndihet me fat
Kush ta prek sonte trupin
Kush te rrin ty kaq pran
Kush ti puth sonte buzet
Doren kush ta mban

Jo nuk jetoj pa ty
Jo nuk jetoj pa ty
Sa me dhemb kur te mendoj me tjeter kend
Shpirti me ndahet ne dy
Oho, Jo nuk jetoj pa ty
Jo nuk jetoj pa ty
Jo nuk jam i fort e di
Rri i strukur ne vetmi
Dhe imagjinoj sesi, po fle ti mbi gjoksin e tij

Kujt ia fal ti buzeqeshjen
Kujt i ulesh ne preher
Uh mos me thuaj ti qe eshte ai, oh jo
Mos ma thyej zemren ti dy here
Kujt i thua rri me mua
Kujt i thua ti te dua
Kujt i thua dashuri te lutem... Jo nuk jetoj pa ty

Jo nuk jetoj pa ty
Sa me dhemb kur te mendoj me tjeter kend
Shpirti me ndahet ne dy
Oho, Jo nuk jetoj pa ty
Jo nuk jetoj pa ty
Jo nuk jam i fort e di
Rri i strukur ne vetmi
Dhe imagjinoj sesi, po fle ti mbi gjoksin e tij...


Ky tekst u dërgua nga KristinaAlban Skënderaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/03/2021
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 18
Muzika: Alban Skënderaj
Teksti: Alban Skënderaj
Produksioni: Lorenc Aliaj (Avaxus)
Concept, Script And Video By Ajola Xoxa
Dop By Alexandar Krstevski
Produced By Anima PicturesAlban Skënderaj - Kush Ta Ndien Ty Aromën
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kush Ta Ndien Ty Aromën".
3. Video është e këngës "Kush Ta Ndien Ty Aromën", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

11

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:


Komente 0