Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj & Elgit Doda - Parajsa Ime 2 (Per Sempre) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  23

Pa Rolex, pa Porsche
Pa Moet, pa Prive
A thua nuk jam normal?
Nuk jam i fort, e sheh
As nuk dua ta fsheh
Madje, shum emocional

Por ty nuk te godet aparenca
Se lumturin e gjen tek esenca
Dhe rritet dal ngadal konfidenca
Kur me thua e jotja jam per sempre

A a a a a a a a a
Me ty jam billioner, me ty jam billioner my baby
A a a a a a a a a
Parajsa ime je, parajsa ime je per sempre
2x

Pasa, pasa
Luhet loja
Golin e bejm ne
Bingo dita, bongo nata
Sa nuk ke iden
La vida loca ne na ndjek permas
Nuk kena pasuri por kena klas jej
Besom, nuk o cliche
Nuk jena demode
Detin ja ku e ke
Baila, ti baila
Pa lek e pa coupe
Pa shishe chardonnay
Leviz per mu baby
Baila, ti baila
Yummy, yummy, yummy je
Me mire ti se sa gourmet
Per ndjenjat e mia ti je bank
Yummy, yummy, yummy je
Po do shpirti me u shpreh
Eja, pasuroj edhe pak

A a a a a a a a a
Me ty jam billioner, me ty jam billioner my baby
A a a a a a a a a
Parajsa ime je, parajsa ime je per sempre
2x

O, o
Pasa, pasa
Luhet loja
Golin e bejm ne
O, o
Bingo dita, bongo nata
Sa nuk ke iden
O, o
Tiki, taka
Luhet loja
Kupen e ngrejm ne
O, o
Bingo dita, bongo nata
Per sempre

A a a a a a a a a
Me ty jam billioner, me ty jam billioner my baby
A a a a a a a a a
Parajsa ime je, parajsa ime je per sempre
2x


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Vazhdim: Alban Skënderaj & Elgit Doda - Parajsa Ime
Alban Skënderaj & Elgit Doda
Renditja: Top 200
Publikimi: 19/06/2021
Teksti: Alban Skënderaj
Video Produksioni: Imagine Films
Produksioni: Elgit Doda
Mix & Master: Marenglen Boja


Alban Skënderaj & Elgit Doda - Parajsa Ime 2 (Per Sempre)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Parajsa Ime 2 (Per Sempre)".
3. Video është e këngës "Parajsa Ime 2 (Per Sempre)", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj & Elgit Doda.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (4)

22
13
18
12

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:


Komente 0