Më mbaj mend (për 1 muaj)

Alban Skënderaj - Dalëngadalë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

S’mund ta imagjinoj
Jeten time pa buzëqeshjen tënde
S’mund ta përfytyroj
Dhe një ditë pa ty nuk jam në gjendje
Je si etja për ujë
Je si gjaku që rrjedh nëpër vena
E sa më shumë, koha kalon
Unë po e kuptoj
Se ti je panorama më e bukur në botë
Ti je melodi që më përcjell në çdo notë

Dalëngadalë
Pushtoje zemrën time dalëngadalë
Nëse e thyen bëje dalëngadalë
Është në dorën tënde
E brishtë si një kristal

Dalëngadalë
Pushtoje zemrën time dalëngadalë
Nëse e thyen bëje dalëngadalë
Është në dorën tënde
E brishtë si një kristal

Sa herë në ditë më bën të ndihem si një “Superstar”
Sa herë në ditë më bën të ndihem si një fillestar
Je ti, je ti “caliente“
Sa je inteligjente
Jetoj me ty me momente
Dhe një minutë do i’a vlente
Ti je sa mijëra çmime
Sa miliarda klikime
Suksesi i jetës time
Je ti, je ti, je ti o
Je ti, je ti “caliente“
Sa je inteligjente
Jetoj me ty me momente
Dhe një minutë do i’a vlente

Se ti je panorama më e bukur në botë
Ti je melodi që më përcjell në çdo notë

Dalëngadalë
Pushtoje zemrën time dalëngadalë
Nëse e thyen bëje dalëngadalë
Është në dorën tënde
E brishtë si një kristal

Dalëngadalë
Pushtoje zemrën time dalëngadalë
Nëse e thyen bëje dalëngadalë
Është në dorën tënde
E brishtë si një kristal

Je ti, je ti “caliente“
Sa je inteligjente
Jetoj me ty me momente
Je ti, je ti “caliente“
Sa je inteligjente
Jetoj me ty me momente


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Alban Skënderaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/05/2022
Muzika: Alban Skënderaj
Teksti: Alban Skënderaj
Produksioni: Endrit Shani
Video Produksioni: Talelli Production
Camera Crew: Drini Jaku
Styling: Miranda DupiAlban Skënderaj - Dalëngadalë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dalëngadalë".
3. Video është e këngës "Dalëngadalë", por nuk këndohet nga Alban Skënderaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Alban Skënderaj:


Komente 0